Vítejte Guest (Přihlášení) Hlavní strana Archiv Mukařov-info Mukařov-orientační plán Mukařov-historie SDH Mukařov TvJ SOKOL Mukařov TcJ SOKOL Mukařov Malá Skála Malá Skála-úřední deska Minihry Foto a video galerie- nové! administrace - kontakt Články
Uživatel: Heslo:
Vytvořit účetZapomenuté heslo


Webkamera

Jak bude?


Počasí Jablonec nad Nisou - Slunečno.cz


Články
Témata:98
Příspěvky:190
Témata/Příspěvky:52 %
Hasiči --> Dětské odp. 2018 - výsledky
Poslední příspěvek admin
On 01/07/2018 21:16:21
TvJ--> ŠIPKY - aktuální výsledky
Poslední příspěvek admin
On 17/06/2018 19:29:18
TvJ --> ŠIPKY - nové kolo
Poslední příspěvek admin
On 05/06/2018 17:13:23
TvJ --> Plán akcí na rok 2018
Poslední příspěvek admin
On 18/02/2018 17:49:26
Hasiči --> Výroční valná hromada
Poslední příspěvek admin
On 12/02/2018 17:47:13
TvJ-->zpráva o činnosti 2017
Poslední příspěvek admin
On 11/02/2018 12:57:36
TvJ --> VVH 2018
Poslední příspěvek admin
On 18/01/2018 16:38:25
TvJ --> výsledky turnaje stolní tenis
Poslední příspěvek admin
On 05/01/2018 16:29:31
TvJ --> STOLNÍ TENIS - vánoční turnaje
Poslední příspěvek admin
On 05/12/2017 18:36:05
Volby do Poslanecké sněmovny 2017
Poslední příspěvek admin
On 22/10/2017 08:59:39

Statistiky

ProfilNahoru


Reply Téma: TvJ--> ŠIPKY - aktuální výsledky
Body
Více smajlíků

10 posledních příspěvků, v obráceném pořadí


#238 od admin
17/06/2018 19:29:18

    Aktuální výsledky šipky.


 Komentář T. Pivrnce:

Druhým kolem pokračoval v Mukařově 18-tý ročník šipkového turnaje O pohár Tělovýchovné jednoty Sokol. Ihned v úvodu poděkovala starostka TvJ Radka Bartůňková za podporu Libereckému kraji a Obecnímu úřadu za dobrou spolupráci.
  Mezi 33 hráči se objevilo i několik nových tváří a nutno přiznat, že se dařilo všem. Bohužel, bez poražených by nemohlo být vítězů, a muselo se v jednotlivých kolech vyřazovat. Vítězství si opravdu zasloužili všichni. V letošním roce jsme dospěli k "plnoletosti" jelikož se scházíme již 18 let. A nutno podotknout, že se v sobotu jednalo o kulatý 70-tý turnaj.
  O největší překvapení turnaje se postaral Milan Purm, který zvítězil před Lukášem Chlumem. Na 3.místě skončili, stejně jako minule, 4 hráči. A to: Radek Bartůněk, Milan Beneš, Vele Jarda a Vele Vojta. Do finále se ještě probojoval Vašek Hanuš. Jeho synovi vyšla úžasně mukařovská premiéra, a v kategorii mládeže zvítězil.
  Poděkování opět patří všem, jelikož atmosféra byla znovu perfektní.


Pozn.: Na článek se vztahují autorská práva a bez dohody s autorem není dovoleno jej kopírovat nebo jinak šířit
download ve formátu PDF


#236 od admin
22/04/2018 16:50:08

 Komentář T. Pivrnce:  
Turnaj, který absolutně nepotřebuje komentář, a dá se shrnout do jednoho, či dvou slov: Super, aneb hodně povedené.
  Nižší počet soutěžících znamenal větší prostor pro hraní a k příjemnému posezení. Atmosféra se vylíčit nedá, musí se to zažít .
  Ani to, že vítěz tohoto turnaje, Jarda Vele, si "jel lajnu ve stylu 180" , nepokazilo skvělou atmosféru . V kategorii mládeže se nejvíce zadařilo Vítku Velemu, který jde ve šlépějích svého bratra, jenž už patří mezi dospěláky.
  Díky všem a na viděnou 16.6. .Pozn.: Na článek se vztahují autorská práva a bez dohody s autorem není dovoleno jej kopírovat nebo jinak šířit
download ve formátu PDF


#228 od admin
12/11/2017 21:57:05

 Komentář T. Pivrnce:   IV.kolo 17.ročníku (11.11.2017)

  Nejobsazenější turnaj v letošním roce předčil veškerá naše očekávání. Účast 42 soutěžících, z toho 13-ti dětí, byla první příjemnou záležitostí. To, že "souboje" budou napínavé, s tím se počítalo... Na celkové medailové umístění mohlo pomýšlet stále 10 hráčů, ikdyž první trojice měla solidní náskok. V kategorii mládeže průběžně vedl Vojta Vele, ale další umístění se nedalo ani odhadnout. I v kategorii žen nebylo nic jistého... Stále bylo ve hře 8 bodů do celkového pořadí.
  Kategorii mládeže ovládl v letošním roce Vojta Vele, který se opět probojoval do finále, kde se překvapivě umístil na druhém místě, a zamíchal tím i v pořadí mezi "dospěláky". Ve včerejším turnaji se v této kategorii na druhém místě společně umístili Vítek Vele a Nikolka Chlumová, kteří se probojovali až do třetího kola. Vítek si tímto zajistil druhé místo v celkovém pořadí a třetí se umístil Michal Vrbata, kterému stačil zisk 2 bodů.
  O posledním letošním turnaji nelze referovat samostatně, jelikož vše bylo propojeno s kompletací celého ročníku. V kategorii žen měla čtyřbodový náskok Jana Šäfrová, ovšem její vyřazení v úvodních kolech dávalo šanci jejím hlavním soupeřkám K.Chlumové, M.Urbanové a B.Kovářové. Ty bohužel příležitosti nevyužily, a J.Šäfrová obhájila vítězství z minulého ročníku.
  V celkovém pořadí se situace s dalšími koly stále více komplikovala a až do posledního hodu ve finále nebylo rozhodnuto. Po průběžném vyřazení J.Chluma a M.Beneše, a postupu do finále R.Bartůňka a P.Mynáře, se dalo očekávat, že 4 hráči obsadí první příčku, a tím by muselo dojít k prodloužení a dalším rozhozům. Vítězství si ve finále vybojoval P.Mynář a připsal si nejvyšší počet bodů. V danou chvíli měl vše ve svých hodech R.Bartůněk, který "musel" dohodit nejhůře třetí. To se mu podařilo, když bronzovou pozici obsadil společně s J.Riegrem. Radek Bartůněk tak v letošním ročníku zvítězil, s nejtěsnějším rozdílem před Petrem Mynářem a Jardou Chlumem.
  Gratulujeme tímto všem medailistům a držitelům pohárů, děkujeme všem soutěžícím za prima setkání a úžasné atmosféry, a velký dík patří všem, co se na turnajích podílejí.
  Termíny na rok 2018 nejsou prozatím dány, jelikož v úvodu roku se v prostorách budovy konají Valné hromady spolků a další aktivity. První turnaj dalšího ročníku bude nejspíše směřován do jarních měsíců. Každopádně všichni účastníci budou včas informováni sms nebo mailem, a veškeré podrobnosti budou zveřejněny na stránkách: www.mukarov.net , které spravuje Martin Charvát.
  Všem přejeme klidný závěr roku a těšíme se na další setkání v příštím roce .

Tomáš  Pivrnec


Pozn.: Na článek se vztahují autorská práva a bez dohody s autorem není dovoleno jej kopírovat nebo jinak šířitFotografie ze zápolení jsou k nalezení  ZDE


download ve formátu PDF


#225 od admin
17/09/2017 21:46:54

 Komentář T. Pivrnce:   III. kolo 17. ročníku  (16.9.2017)

  Po delší, prázdninové pauze, jsme se v Mukařově sešli u dalšího šipkového turnaje "O pohár TvJ Sokol". U všech soutěžících bylo znatelné, že jsou po dovolených odpočinutí, plni elánu a "dravosti" po dalším klání. Již před začátkem bylo jisté, že se průběžné pořadí hodně promíchá, jelikož nebyl přítomen vedoucí hráč J.Vele, a ze soutěže odstoupil A.Cerman, který začal hrát šipky registrovaně.
 Příjemným překvapením byla tentokrát účast dětí, kterých se sešlo 13, což je vyšší počet, než účast v celém ročníku. Tato, absolutně skvělá konkurence, pozitivně ovlivnila celý průběh. Bohužel, ale, jak už to bývá ve sportovních disciplínách, vyhlášeni mohou být jen ti nejlepší. Okouzlující formu předvedl v této kategorii Vojta Vele, který se probojoval až do finále, čímž si vytvořil velice slibný náskok před závěrečným turnajem. O druhé místo se mezi mládežníky podělili: Vítek Vele, Daniel Vrbata, Nikolka Chlumová a Danielka Vrbatová.
 Kategorie dospělých se stala ještě dramatičtější, než se očekávalo . Již od druhého kola, na sebe ve skupinách narážela zvučná jména, a již tou dobou, bylo možné některé souboje nazvat "malým finále". Klasické finále bylo absolutně skvělé, jediná výtka by mohla směřovat ke spíše komereční atmosféře. Ovšem asi i to, přispělo k úžasným výkonům, prvotřídnímu soustředění a vyrovnaným hodům. Finále nejlépe zvládl Milan Beneš, ovšem s nejtěsnějším rozdílem před trojicí: Radek Bartůněk, Jarda Chlum a Petr Mynář.
 Před posledním letošním kolem, které proběhne 11.11., se s největší pravděpodobností utkají o pohár průběžně vedoucí J.Chlum, R.Bartůněk a P.Mynář. V.Vele taktéž unikl svým pronásledovatelům o 3 body,a J.Šäfrová si účastí ve finále vytvořila náskok 4 bodů v kategorii žen.
 Ovšem, vše zůstává otevřené. Ve hře je stále až 8 bodů do celkového pořadí... Opět díky všem za skvělý turnaj!Pozn.: Na článek se vztahují autorská práva a bez dohody s autorem není dovoleno jej kopírovat nebo jinak šířit

download ve formátu PDF


#217 od admin
04/06/2017 20:51:20


 Komentář T. Pivrnce:   II. kolo šipkového turnaje ročníku 2017  
  Trochu s obavami jsme vzhlíželi k II.kolu letošního ročníku. Po loňské zkušenosti, která proběhla touto dobou s úplně nejnižší účastí, jsme neočekávali žádný veliký nápor. Jak již to koncem jara bývá- spousta akcí v okolí. I přes to, že se konaly Líšeňské pochody, v pátek proběhla sportovní akce v Mukařově, nás navštívilo 26 soutěžících.
  Ještě před zahájením bylo vcelku překvapující, že z první šestnáctky průběžného pořadí, se nezůčastnil pouze 1 hráč, jinak všichni. Nemůžeme opomenout, že v úvodu proběhlo poděkování Radce Bartůňkové za organizaci velice zdařilé akce z minulého týdne, kdy si rodáci a "Mukařováci", zároveň s "Huntířováky", připomněli osmdesáté výročí místního neštěstí. Za akci, která se shledala s velice kladnou odezvou i ve vzdálenějším okolí, patří dík samozřejmě i Zdenku Zaoralovi.
  A zpět k turnaji... Opět vcelku pohodový, ale hlavně, klasická přátelská atmosféra. Soutěž se prolínala s povídáním, a tímto stylem všechno "nějak až rychle" proběhlo. Zajímavé klání bylo k vidění v kategorii mládeže, kde nebyla účast tak veliká, ale o to to bylo dramatičtější. O prvenství se v této kategorii poděli sourozenci Velovi, Vojta a Vítek. Na 3.místě, pouze o bod zpět, se umístili: Šindelář Kuba, Vrbata Michal, Vrbata Vašek a Vinš Matyáš.
  V dospěláckém finále se po dlouhé době utkalo "pouze" 6 nejlepších ze sobotního klání. Obdiv patřil samozřejmě všem hráčům, ale asi největší pozornost si zasloužil rozhodčí finále Petr Beneš, který byl absolutně nekompromisní. Nikdo z nás vůbec netušil, jaké výše zmíněný má skryté moderátorské vlohy, které se ukázaly . Stejně jako v kategorii mládeže, tak i zde došlo k podělení o první místo. A jednalo se o dva Jardy... Vítězně, ve stejném kole dohodili Jarda Vele a Jarda Chlum, těsně za nimi skončil Aleš Cerman. Jarda Vele si tímto děleným vítězstvím vytvořil po polovině soutěže velice slibný náskok k celkovému vítězství.

-předpokládaný termín dalšího kola je: 16.9.2017Pozn.: Na článek se vztahují autorská práva a bez dohody s autorem není dovoleno jej kopírovat nebo jinak šířit

download ve formátu PDF


#214 od admin
02/04/2017 19:12:57
 Komentář T. Pivrnce:     I. kolo šipkového turnaje ročníku 2017

  Letošní apríl byl v Mukařově zaměřen na úvodní klání 17.ročníku šipkového turnaje, které patřilo k nejpovedenějším vůbec. O překvapení se hned v úvodu postarala starostka TvJ Sokol Radka Bartůňková, když předala Katce Chlumové pohár a Tomášovi Pivrncovi medaili, za loňský ročník, v němž se o umístění dělili.
  36 soutěžících včetně 10-ti dětí se postaralo o opět nezapomenutelnou atmosféru se skvělými výsledky a prima zážitky. Mezi mládeží se o prvenství podělili Vojta Vele, Kuba Šindelář a Michal Vrbata, ve finále se nejlépe vedlo dvojici Radek Bartůněk a Jarda Vele, kteří dohodili ve stejném kole, a třetí se umístil Milan Beneš.
  Termíny dalších turnajů v letošním roce: 27.5. , 16.9. , 11.11. .Pozn.: Na článek se vztahují autorská práva a bez dohody s autorem není dovoleno jej kopírovat nebo jinak šířit

download ve formátu PDF

Fotografie z klání pro vás zachytil Míla B. a jsou k vidění ZDE
#211 od admin
24/10/2016 05:07:24

 Komentář T. Pivrnce:     Po sobotním turnaji již Mukařov zná šestnáctého držitele poháru v šipkovém turnaji Tělovýchovné jednoty Sokol. Již u prezentace nás čekalo vcelku překvapení, jelikož dorazilo více soutěžících, než jsme očekávali.. Opět jsme poznali pár nových tváří, a psát, že turnaj byl povedený se skvělou atmosférou - to by jsme se opakovali, ale bylo to tak .
 Na celkové vítězství mohlo pomýšlet 9 hráčů, na medailové umístění dokonce 19 soutěžících. Mírný náskok v průběžném pořadí měl vedoucí Jarda Vele, a spíš se očekával "souboj" o další umístění. V kategorii mládeže měl vcelku jistou pozici Vojta Vele, a pokud by si udržel standartní hody jako dosud, neměl by ho nikdo z mládežníků ohrozit. U žen jsme již předem počítali s velmi vyrovnaným výkonem, ale to co nám tentokrát předvedly... stálo za vidění .
 I přesto, že se v jednotlivých kolech setkávala zvučná jména i nováčci, vše bylo naprosto vyrovnané, a nebylo vůbec možné nic odhadnout dopředu. Ještě než začalo finále, neměl nikdo žádnou jistotu v umístění. Největším překvapením se tentokrát stal zaslouženě Vítek Vele, který se probojoval až do finále mezi "dospěláky" a tím, v tomto kole, zvítězil mezi mládežníky. Na druhém místě v této kategorii skončili současně Vojta Vele, Kuba Šindelář a Lucinka Urbanová. A právě i finále rozhodovalo o celkovém pořadí. Vítězem posledního letošního kola se stal Petr Mynář, o druhé místo se podělil Radek Bartůněk a Jarda Vele.
 Jardovi Velemu toto umístění stačilo k celkovému vítězství a účast ve finále ztvrdila i stříbrnou pozici pro Zdeňka Pivrnce. O třetí místo se spravedlivě podělili Lukáš Chlum a Tomáš Pivrnec. Bezchybné sobotní putování turnajem Vítka Veleho mohlo ohrozit vedoucí postavení jeho bratra Vojty. To nenastalo a Vojta Vele zvítězil těsně, o jediný bod, před Vítkem Velem, a třetí se umístila Lucinka Urbanová.
 Úplně to nejnapínavější nastalo v kategorii žen. Po smolném vyřazení Monči Urbanové, zůstaly ve hře o pohár Jana Šäfrová a Katka Chlumová. A obě se stejným počtem bodů. Již v předminulém ročníku se jmenované ženy utkaly o pohár v prodloužení. Tam si i po "dohodě" věcné ceny rozdělily. Ale tentokrát... Odhodlanost a bojovnost žen nezná meze . Tento souboj strhl pozornost všech zúčastněných a měl ohlas větší i než některá finále. první prodloužená hra přinesla remízu, a ženy měly opravdu zasloužený potlesk. Když však i druhá hra skončila remízou a aplaus se nesl i venku po obci, začali někteří, slabší povahy odcházet do jiné místnosti . Prodloužení této série se zkrátka nedá ukončit hodem jednou šipkou či taháním sirek . Než začala třetí prodloužená hra, obě rivalky měly od chlapů takový přísun dopinku, že by je na olympiádu určitě nepustily . Třetí hra rozhodla... Sice o jedinou šipku, ale v kategorii už bylo jasno . Vítězkou se stala Jana Šäfrová, která pohár zapůjčila na Bratříkov, těsně poražené Katce  Chlumové. A zde, i třetí místo bylo krásné - to obsadila Monča Urbanová.
 Co musíme dále podotknout a ocenit je snaha mládeže. Všech dětí které soutěžily. Obdiv za bojovnost patří zejména Vítku Velemu, Mariánu Žigovi, Míšovi Urbanovi a Nikolce Chlumové. A za sebe chci vyzdvihnout sestavu z Domova mládeže v Jablonci nad Nisou, kteří podpořili a podíleli se na skvělé atmosféře a styl hry, který byl opravdu "fair play".
 Všichni víme, že tento turnaj byl jeden z nejnáročnějších, takže opět DÍKY  VŠEM ! A dík i těm, kteří nejsou vidět, ale zásluhu na průběhu mají. Co na tom že jsme "zašantročili" medaily, sháněli pivo, nakrmili myši či další drobnosti . Povedlo se to .
 Termíny na další ročník ještě nejsou dány, ale každopádně během prosince bude vše upřesněno a zveřejněno na těchto stránkách. Díky všem a těšíme se na Vás v roce 2017.Pozn.: Na článek se vztahují autorská práva a bez dohody s autorem není dovoleno jej kopírovat nebo jinak šířit

download ve formátu PDF
#207 od admin
28/08/2016 19:34:49
 Komentář T. Pivrnce:    V sobotu 27.srpna se nám 16.ročník přehoupl do druhé poloviny a pomalu se začínají rýsovat adepti na medailové umístění v celkovém ročníku. Překvapením tentokrát byla účast dětí, jichž byla přesně třetina. Jejich odhodlanost a bojovnost si získala velký obdiv od ostatních soutěžících. V kategorii však nic nenadálého nestalo a vedení si upevnil Vojta Vele. Velká škoda byla, že se svojí absencí připravili o vedení ve svých kategoriích Milan Beneš a Míša Šäfrová. Finále bylo opět osmičlenné, jako v posledním turnaji. Zde si nejlépe vedl, při letošním premiérovém vystoupení, Radek Bartůněk. Na druhém místě skončil Jarda Vele, a o bronz se podělili Jarda Chlum a Míra Urban.Pozn.: Na článek se vztahují autorská práva a bez dohody s autorem není dovoleno jej kopírovat nebo jinak šířit

download ve formátu PDF
#203 od admin
08/05/2016 18:29:47

 Komentář T. Pivrnce:    Druhý letošní turnaj se opět nesl v rámci pohody, skvělých zážitků a dá se říci i rodinné atmosféře . Úvod proběhl absolutně bezproblémově, jelikož každý z hráčů měl jistotu postupu do dalšího kola. K zásadnímu zlomu došlo až ve 3.kole, "kdy se začal lámat chleba" . Zde se již začalo rýsovat pořadí mládeže, kde si vedoucí pozici upevnil Vojta Vele, který postoupil o kolo dál, než jeho rivalové, kterými tentokrát v boji o medaile byli: Vítek Vele, Kuba Šindelář a Lucinka Urbanová.
  Zlomovým bodem ovšem nastalo semifinále, kdy se v jedné skupině sešlo 5 finalistů z minulého turnaje + další 3 hráči. V druhém semifinále bylo taktéž 8 hráčů, a do finále mělo postoupit 6 nejlepších z obou skupin. Obě semifinále byla neskutečně vyrovnaná, což znamenalo postup osmi hráčů do závěrečné části. S tou si nejlépe poradil Zdeněk Pivrnec, který tímto turnajem procházel s absolutním přehledem, a v boji "dospěláků" porazil "překvapení" letošního ročníku Mirka Hlaváče st. a bronzové manžele Chlumovi a Jardu Veleho. Průběžného vedoucího v celkovém pořadí Milana Beneše provázela od semifinále neskutečná smůla, i přesto si vedení uhájil, avšak společně s J.Velem a Z.Pivrncem.
  Katka Chlumová se finálovou účastí a 3.místem "dotáhla" v kategorii žen na Míšu Šäfrovou, a dvojici se ztrátou jediného bodu dohání Monča Urbanová.
  Poděkování patří všem, jelikož atmosféra při semifinále a finále byla naprosto úžasná, a budeme na ni určitě vzpomínat.
  Další setkání je naplánováno na poslední sobotu v srpnu, a tímto Vás zároveň jménem Bratříkováků zveme na šipkový turnaj v Bratříkově, který proběhne v sobotu 4.června 2016.


Pozn.: Na článek se vztahují autorská práva a bez dohody s autorem není dovoleno jej kopírovat nebo jinak šířit

download ve formátu PDF
#201 od admin
20/03/2016 20:44:41


 Komentář T. Pivrnce:    S krásným počtem 50-ti soutěžících byl v Mukařově zahájen nový ročník šipkového turnaje " O pohár Tělovýchovné jednoty Sokol " . Opět se jednalo o povedené klání, které bylo plné zvratů a překvapení. Nejlépe si tentokrát ve finále vedl Milan Beneš, který těsně porazil Jardu Veleho a Tomáše Pivrnce. Dalšími finalisty byli: Hlaváč M.st., Chlum L., Pivrnec Z., Šäfrová M. a Zimmer M. Za obhajobou titulu v kategorii mládeže rázně " vyrazil" Vojta Vele, který se probojoval až do semifinále.  
T.P.


Pozn.: Na článek se vztahují autorská práva a bez dohody s autorem není dovoleno jej kopírovat nebo jinak šířit

download ve formátu PDF


FOTO:Rychlý skok:


2010 - 2018© by charvic


foto

Oznámení:

Odkazy
Krajský úřad LK
Portál veřejné správy
...::MALÁ SKÁLA::...
Úřední deska MALÁ SKÁLA
Maloskalský ZPRAVODAJ
SDH Mukařov
TcJ SOKOL Mukařov
farma Mukařov
kopaninsky-hrbet.mistecko.cz
Mukařov na WIKIPEDII

CZIN.eu-katalog stránek


Reklama
Vysvětlení
Stránky jsou optimalizovány pro prohlížeč Firefox a v Internet exploreru nebo i jiných prohlížečích nemusí být zobrazeny korektně.


Stránky vznikly pouze proto, že jsem měl pocit že něco takového tu chybí...