Vítejte Guest (Přihlášení) Hlavní strana Archiv Mukařov-info Mukařov-orientační plán Mukařov-historie SDH Mukařov TvJ SOKOL Mukařov TcJ SOKOL Mukařov Malá Skála Malá Skála-úřední deska Minihry Foto a video galerie- nové! administrace - kontakt Články
Uživatel: Heslo:
Vytvořit účetZapomenuté heslo


Webkamera

Jak bude?


Počasí Jablonec nad Nisou - Slunečno.cz


Články
Témata:99
Příspěvky:193
Témata/Příspěvky:51 %
TvJ --> 50 let stolního tenisu
Poslední příspěvek admin
On 29/10/2018 19:19:59
TvJ--> ŠIPKY - aktuální výsledky
Poslední příspěvek admin
On 21/10/2018 21:06:56
TvJ --> ŠIPKY - nové kolo
Poslední příspěvek admin
On 10/10/2018 17:40:08
Hasiči --> Dětské odp. 2018 - výsledky
Poslední příspěvek admin
On 01/07/2018 21:16:21
TvJ --> Plán akcí na rok 2018
Poslední příspěvek admin
On 18/02/2018 17:49:26
Hasiči --> Výroční valná hromada
Poslední příspěvek admin
On 12/02/2018 17:47:13
TvJ-->zpráva o činnosti 2017
Poslední příspěvek admin
On 11/02/2018 12:57:36
TvJ --> VVH 2018
Poslední příspěvek admin
On 18/01/2018 16:38:25
TvJ --> výsledky turnaje stolní tenis
Poslední příspěvek admin
On 05/01/2018 16:29:31
TvJ --> STOLNÍ TENIS - vánoční turnaje
Poslední příspěvek admin
On 05/12/2017 18:36:05

Statistiky

ProfilNahoru


Reply Téma: TvJ--> ŠIPKY - aktuální výsledky
Body
Více smajlíků

10 posledních příspěvků, v obráceném pořadí


#241 od admin
21/10/2018 21:06:56

    Aktuální výsledky šipky.


 Komentář T. Pivrnce:

Turnaj, který už měl trochu napovědět o závěrečném prosincovém "souboji" o pohár a celkové vítězství, byl tak plný zvratů, že se do finále nedalo odhadnout absolutně nic. Tentokrát by si na své nejspíše přišly sázkové kanceláře, jelikož krom vítěze tohoto kola, bylo složení finálové skupiny vcelku překvapivé.
  Říjnové vítězství si vybojoval Jarda Vele, čímž si upevnil vedoucí příčku v průběžném pořadí, a jen shoda náhod by ho připravila v prosinci o celkové vítězství. Účast ve finále zajistila Vojtovi Velemu průběžné druhé místo a aby jsme neměnily příjmení, tak Vítek Vele je prozatím v čele kategorie mládeže ...
  O druhé místo se v tomto turnaji poděli Roman Šindelář a Marcel Zimmer, kterému patří tentokrát i cena "fair play". V semifinále, kdy měl M.Zimmer již jistý postup, zcela "klekl" terč a bylo nutné celé kolo opakovat. I přes to, že již nemusel házet, sám si svůj postup anuloval a hrál s celou sestavou znovu. Dalšími finalisty byli Petr Mynář a Milan Purm.
  Kategorie mládeže byla taktéž, dá se říci uchvacující. Z 10-ti dětí se nejlépe vedlo Davidu Vrbatovi, který zvítězil před Vaškem Hanušem, Kubou Musilem a Vítkem Velem. Všechny děti mají opět zásluhu velkého obdivu za předvedené výkony.
  1.prosince nás čeká poslední turnaj v letošním roce a opět je na co se těšit. Celkový vítěz je již "trochu narýsovaný" , ale jisté to stále není. Kategorie mládeže je vcelku vyrovnaná a zvítězit může teoreticky 12 hráčů. V kategorii žen je situace podobná, a vše je stále otevřené...
  Těšíme se na Vás...


Pozn.: Na článek se vztahují autorská práva a bez dohody s autorem není dovoleno jej kopírovat nebo jinak šířit
download ve formátu PDF


#238 od admin
17/06/2018 19:29:18


 Komentář T. Pivrnce:

Druhým kolem pokračoval v Mukařově 18-tý ročník šipkového turnaje O pohár Tělovýchovné jednoty Sokol. Ihned v úvodu poděkovala starostka TvJ Radka Bartůňková za podporu Libereckému kraji a Obecnímu úřadu za dobrou spolupráci.
  Mezi 33 hráči se objevilo i několik nových tváří a nutno přiznat, že se dařilo všem. Bohužel, bez poražených by nemohlo být vítězů, a muselo se v jednotlivých kolech vyřazovat. Vítězství si opravdu zasloužili všichni. V letošním roce jsme dospěli k "plnoletosti" jelikož se scházíme již 18 let. A nutno podotknout, že se v sobotu jednalo o kulatý 70-tý turnaj.
  O největší překvapení turnaje se postaral Milan Purm, který zvítězil před Lukášem Chlumem. Na 3.místě skončili, stejně jako minule, 4 hráči. A to: Radek Bartůněk, Milan Beneš, Vele Jarda a Vele Vojta. Do finále se ještě probojoval Vašek Hanuš. Jeho synovi vyšla úžasně mukařovská premiéra, a v kategorii mládeže zvítězil.
  Poděkování opět patří všem, jelikož atmosféra byla znovu perfektní.


Pozn.: Na článek se vztahují autorská práva a bez dohody s autorem není dovoleno jej kopírovat nebo jinak šířit
download ve formátu PDF


#236 od admin
22/04/2018 16:50:08

 Komentář T. Pivrnce:  
Turnaj, který absolutně nepotřebuje komentář, a dá se shrnout do jednoho, či dvou slov: Super, aneb hodně povedené.
  Nižší počet soutěžících znamenal větší prostor pro hraní a k příjemnému posezení. Atmosféra se vylíčit nedá, musí se to zažít .
  Ani to, že vítěz tohoto turnaje, Jarda Vele, si "jel lajnu ve stylu 180" , nepokazilo skvělou atmosféru . V kategorii mládeže se nejvíce zadařilo Vítku Velemu, který jde ve šlépějích svého bratra, jenž už patří mezi dospěláky.
  Díky všem a na viděnou 16.6. .Pozn.: Na článek se vztahují autorská práva a bez dohody s autorem není dovoleno jej kopírovat nebo jinak šířit
download ve formátu PDF


#228 od admin
12/11/2017 21:57:05

 Komentář T. Pivrnce:   IV.kolo 17.ročníku (11.11.2017)

  Nejobsazenější turnaj v letošním roce předčil veškerá naše očekávání. Účast 42 soutěžících, z toho 13-ti dětí, byla první příjemnou záležitostí. To, že "souboje" budou napínavé, s tím se počítalo... Na celkové medailové umístění mohlo pomýšlet stále 10 hráčů, ikdyž první trojice měla solidní náskok. V kategorii mládeže průběžně vedl Vojta Vele, ale další umístění se nedalo ani odhadnout. I v kategorii žen nebylo nic jistého... Stále bylo ve hře 8 bodů do celkového pořadí.
  Kategorii mládeže ovládl v letošním roce Vojta Vele, který se opět probojoval do finále, kde se překvapivě umístil na druhém místě, a zamíchal tím i v pořadí mezi "dospěláky". Ve včerejším turnaji se v této kategorii na druhém místě společně umístili Vítek Vele a Nikolka Chlumová, kteří se probojovali až do třetího kola. Vítek si tímto zajistil druhé místo v celkovém pořadí a třetí se umístil Michal Vrbata, kterému stačil zisk 2 bodů.
  O posledním letošním turnaji nelze referovat samostatně, jelikož vše bylo propojeno s kompletací celého ročníku. V kategorii žen měla čtyřbodový náskok Jana Šäfrová, ovšem její vyřazení v úvodních kolech dávalo šanci jejím hlavním soupeřkám K.Chlumové, M.Urbanové a B.Kovářové. Ty bohužel příležitosti nevyužily, a J.Šäfrová obhájila vítězství z minulého ročníku.
  V celkovém pořadí se situace s dalšími koly stále více komplikovala a až do posledního hodu ve finále nebylo rozhodnuto. Po průběžném vyřazení J.Chluma a M.Beneše, a postupu do finále R.Bartůňka a P.Mynáře, se dalo očekávat, že 4 hráči obsadí první příčku, a tím by muselo dojít k prodloužení a dalším rozhozům. Vítězství si ve finále vybojoval P.Mynář a připsal si nejvyšší počet bodů. V danou chvíli měl vše ve svých hodech R.Bartůněk, který "musel" dohodit nejhůře třetí. To se mu podařilo, když bronzovou pozici obsadil společně s J.Riegrem. Radek Bartůněk tak v letošním ročníku zvítězil, s nejtěsnějším rozdílem před Petrem Mynářem a Jardou Chlumem.
  Gratulujeme tímto všem medailistům a držitelům pohárů, děkujeme všem soutěžícím za prima setkání a úžasné atmosféry, a velký dík patří všem, co se na turnajích podílejí.
  Termíny na rok 2018 nejsou prozatím dány, jelikož v úvodu roku se v prostorách budovy konají Valné hromady spolků a další aktivity. První turnaj dalšího ročníku bude nejspíše směřován do jarních měsíců. Každopádně všichni účastníci budou včas informováni sms nebo mailem, a veškeré podrobnosti budou zveřejněny na stránkách: www.mukarov.net , které spravuje Martin Charvát.
  Všem přejeme klidný závěr roku a těšíme se na další setkání v příštím roce .

Tomáš  Pivrnec


Pozn.: Na článek se vztahují autorská práva a bez dohody s autorem není dovoleno jej kopírovat nebo jinak šířitFotografie ze zápolení jsou k nalezení  ZDE


download ve formátu PDF


#225 od admin
17/09/2017 21:46:54

 Komentář T. Pivrnce:   III. kolo 17. ročníku  (16.9.2017)

  Po delší, prázdninové pauze, jsme se v Mukařově sešli u dalšího šipkového turnaje "O pohár TvJ Sokol". U všech soutěžících bylo znatelné, že jsou po dovolených odpočinutí, plni elánu a "dravosti" po dalším klání. Již před začátkem bylo jisté, že se průběžné pořadí hodně promíchá, jelikož nebyl přítomen vedoucí hráč J.Vele, a ze soutěže odstoupil A.Cerman, který začal hrát šipky registrovaně.
 Příjemným překvapením byla tentokrát účast dětí, kterých se sešlo 13, což je vyšší počet, než účast v celém ročníku. Tato, absolutně skvělá konkurence, pozitivně ovlivnila celý průběh. Bohužel, ale, jak už to bývá ve sportovních disciplínách, vyhlášeni mohou být jen ti nejlepší. Okouzlující formu předvedl v této kategorii Vojta Vele, který se probojoval až do finále, čímž si vytvořil velice slibný náskok před závěrečným turnajem. O druhé místo se mezi mládežníky podělili: Vítek Vele, Daniel Vrbata, Nikolka Chlumová a Danielka Vrbatová.
 Kategorie dospělých se stala ještě dramatičtější, než se očekávalo . Již od druhého kola, na sebe ve skupinách narážela zvučná jména, a již tou dobou, bylo možné některé souboje nazvat "malým finále". Klasické finále bylo absolutně skvělé, jediná výtka by mohla směřovat ke spíše komereční atmosféře. Ovšem asi i to, přispělo k úžasným výkonům, prvotřídnímu soustředění a vyrovnaným hodům. Finále nejlépe zvládl Milan Beneš, ovšem s nejtěsnějším rozdílem před trojicí: Radek Bartůněk, Jarda Chlum a Petr Mynář.
 Před posledním letošním kolem, které proběhne 11.11., se s největší pravděpodobností utkají o pohár průběžně vedoucí J.Chlum, R.Bartůněk a P.Mynář. V.Vele taktéž unikl svým pronásledovatelům o 3 body,a J.Šäfrová si účastí ve finále vytvořila náskok 4 bodů v kategorii žen.
 Ovšem, vše zůstává otevřené. Ve hře je stále až 8 bodů do celkového pořadí... Opět díky všem za skvělý turnaj!Pozn.: Na článek se vztahují autorská práva a bez dohody s autorem není dovoleno jej kopírovat nebo jinak šířit

download ve formátu PDF


#217 od admin
04/06/2017 20:51:20


 Komentář T. Pivrnce:   II. kolo šipkového turnaje ročníku 2017  
  Trochu s obavami jsme vzhlíželi k II.kolu letošního ročníku. Po loňské zkušenosti, která proběhla touto dobou s úplně nejnižší účastí, jsme neočekávali žádný veliký nápor. Jak již to koncem jara bývá- spousta akcí v okolí. I přes to, že se konaly Líšeňské pochody, v pátek proběhla sportovní akce v Mukařově, nás navštívilo 26 soutěžících.
  Ještě před zahájením bylo vcelku překvapující, že z první šestnáctky průběžného pořadí, se nezůčastnil pouze 1 hráč, jinak všichni. Nemůžeme opomenout, že v úvodu proběhlo poděkování Radce Bartůňkové za organizaci velice zdařilé akce z minulého týdne, kdy si rodáci a "Mukařováci", zároveň s "Huntířováky", připomněli osmdesáté výročí místního neštěstí. Za akci, která se shledala s velice kladnou odezvou i ve vzdálenějším okolí, patří dík samozřejmě i Zdenku Zaoralovi.
  A zpět k turnaji... Opět vcelku pohodový, ale hlavně, klasická přátelská atmosféra. Soutěž se prolínala s povídáním, a tímto stylem všechno "nějak až rychle" proběhlo. Zajímavé klání bylo k vidění v kategorii mládeže, kde nebyla účast tak veliká, ale o to to bylo dramatičtější. O prvenství se v této kategorii poděli sourozenci Velovi, Vojta a Vítek. Na 3.místě, pouze o bod zpět, se umístili: Šindelář Kuba, Vrbata Michal, Vrbata Vašek a Vinš Matyáš.
  V dospěláckém finále se po dlouhé době utkalo "pouze" 6 nejlepších ze sobotního klání. Obdiv patřil samozřejmě všem hráčům, ale asi největší pozornost si zasloužil rozhodčí finále Petr Beneš, který byl absolutně nekompromisní. Nikdo z nás vůbec netušil, jaké výše zmíněný má skryté moderátorské vlohy, které se ukázaly . Stejně jako v kategorii mládeže, tak i zde došlo k podělení o první místo. A jednalo se o dva Jardy... Vítězně, ve stejném kole dohodili Jarda Vele a Jarda Chlum, těsně za nimi skončil Aleš Cerman. Jarda Vele si tímto děleným vítězstvím vytvořil po polovině soutěže velice slibný náskok k celkovému vítězství.

-předpokládaný termín dalšího kola je: 16.9.2017Pozn.: Na článek se vztahují autorská práva a bez dohody s autorem není dovoleno jej kopírovat nebo jinak šířit

download ve formátu PDF


#214 od admin
02/04/2017 19:12:57
 Komentář T. Pivrnce:     I. kolo šipkového turnaje ročníku 2017

  Letošní apríl byl v Mukařově zaměřen na úvodní klání 17.ročníku šipkového turnaje, které patřilo k nejpovedenějším vůbec. O překvapení se hned v úvodu postarala starostka TvJ Sokol Radka Bartůňková, když předala Katce Chlumové pohár a Tomášovi Pivrncovi medaili, za loňský ročník, v němž se o umístění dělili.
  36 soutěžících včetně 10-ti dětí se postaralo o opět nezapomenutelnou atmosféru se skvělými výsledky a prima zážitky. Mezi mládeží se o prvenství podělili Vojta Vele, Kuba Šindelář a Michal Vrbata, ve finále se nejlépe vedlo dvojici Radek Bartůněk a Jarda Vele, kteří dohodili ve stejném kole, a třetí se umístil Milan Beneš.
  Termíny dalších turnajů v letošním roce: 27.5. , 16.9. , 11.11. .Pozn.: Na článek se vztahují autorská práva a bez dohody s autorem není dovoleno jej kopírovat nebo jinak šířit

download ve formátu PDF

Fotografie z klání pro vás zachytil Míla B. a jsou k vidění ZDE
#211 od admin
24/10/2016 05:07:24

 Komentář T. Pivrnce:     Po sobotním turnaji již Mukařov zná šestnáctého držitele poháru v šipkovém turnaji Tělovýchovné jednoty Sokol. Již u prezentace nás čekalo vcelku překvapení, jelikož dorazilo více soutěžících, než jsme očekávali.. Opět jsme poznali pár nových tváří, a psát, že turnaj byl povedený se skvělou atmosférou - to by jsme se opakovali, ale bylo to tak .
 Na celkové vítězství mohlo pomýšlet 9 hráčů, na medailové umístění dokonce 19 soutěžících. Mírný náskok v průběžném pořadí měl vedoucí Jarda Vele, a spíš se očekával "souboj" o další umístění. V kategorii mládeže měl vcelku jistou pozici Vojta Vele, a pokud by si udržel standartní hody jako dosud, neměl by ho nikdo z mládežníků ohrozit. U žen jsme již předem počítali s velmi vyrovnaným výkonem, ale to co nám tentokrát předvedly... stálo za vidění .
 I přesto, že se v jednotlivých kolech setkávala zvučná jména i nováčci, vše bylo naprosto vyrovnané, a nebylo vůbec možné nic odhadnout dopředu. Ještě než začalo finále, neměl nikdo žádnou jistotu v umístění. Největším překvapením se tentokrát stal zaslouženě Vítek Vele, který se probojoval až do finále mezi "dospěláky" a tím, v tomto kole, zvítězil mezi mládežníky. Na druhém místě v této kategorii skončili současně Vojta Vele, Kuba Šindelář a Lucinka Urbanová. A právě i finále rozhodovalo o celkovém pořadí. Vítězem posledního letošního kola se stal Petr Mynář, o druhé místo se podělil Radek Bartůněk a Jarda Vele.
 Jardovi Velemu toto umístění stačilo k celkovému vítězství a účast ve finále ztvrdila i stříbrnou pozici pro Zdeňka Pivrnce. O třetí místo se spravedlivě podělili Lukáš Chlum a Tomáš Pivrnec. Bezchybné sobotní putování turnajem Vítka Veleho mohlo ohrozit vedoucí postavení jeho bratra Vojty. To nenastalo a Vojta Vele zvítězil těsně, o jediný bod, před Vítkem Velem, a třetí se umístila Lucinka Urbanová.
 Úplně to nejnapínavější nastalo v kategorii žen. Po smolném vyřazení Monči Urbanové, zůstaly ve hře o pohár Jana Šäfrová a Katka Chlumová. A obě se stejným počtem bodů. Již v předminulém ročníku se jmenované ženy utkaly o pohár v prodloužení. Tam si i po "dohodě" věcné ceny rozdělily. Ale tentokrát... Odhodlanost a bojovnost žen nezná meze . Tento souboj strhl pozornost všech zúčastněných a měl ohlas větší i než některá finále. první prodloužená hra přinesla remízu, a ženy měly opravdu zasloužený potlesk. Když však i druhá hra skončila remízou a aplaus se nesl i venku po obci, začali někteří, slabší povahy odcházet do jiné místnosti . Prodloužení této série se zkrátka nedá ukončit hodem jednou šipkou či taháním sirek . Než začala třetí prodloužená hra, obě rivalky měly od chlapů takový přísun dopinku, že by je na olympiádu určitě nepustily . Třetí hra rozhodla... Sice o jedinou šipku, ale v kategorii už bylo jasno . Vítězkou se stala Jana Šäfrová, která pohár zapůjčila na Bratříkov, těsně poražené Katce  Chlumové. A zde, i třetí místo bylo krásné - to obsadila Monča Urbanová.
 Co musíme dále podotknout a ocenit je snaha mládeže. Všech dětí které soutěžily. Obdiv za bojovnost patří zejména Vítku Velemu, Mariánu Žigovi, Míšovi Urbanovi a Nikolce Chlumové. A za sebe chci vyzdvihnout sestavu z Domova mládeže v Jablonci nad Nisou, kteří podpořili a podíleli se na skvělé atmosféře a styl hry, který byl opravdu "fair play".
 Všichni víme, že tento turnaj byl jeden z nejnáročnějších, takže opět DÍKY  VŠEM ! A dík i těm, kteří nejsou vidět, ale zásluhu na průběhu mají. Co na tom že jsme "zašantročili" medaily, sháněli pivo, nakrmili myši či další drobnosti . Povedlo se to .
 Termíny na další ročník ještě nejsou dány, ale každopádně během prosince bude vše upřesněno a zveřejněno na těchto stránkách. Díky všem a těšíme se na Vás v roce 2017.Pozn.: Na článek se vztahují autorská práva a bez dohody s autorem není dovoleno jej kopírovat nebo jinak šířit

download ve formátu PDF
#207 od admin
28/08/2016 19:34:49
 Komentář T. Pivrnce:    V sobotu 27.srpna se nám 16.ročník přehoupl do druhé poloviny a pomalu se začínají rýsovat adepti na medailové umístění v celkovém ročníku. Překvapením tentokrát byla účast dětí, jichž byla přesně třetina. Jejich odhodlanost a bojovnost si získala velký obdiv od ostatních soutěžících. V kategorii však nic nenadálého nestalo a vedení si upevnil Vojta Vele. Velká škoda byla, že se svojí absencí připravili o vedení ve svých kategoriích Milan Beneš a Míša Šäfrová. Finále bylo opět osmičlenné, jako v posledním turnaji. Zde si nejlépe vedl, při letošním premiérovém vystoupení, Radek Bartůněk. Na druhém místě skončil Jarda Vele, a o bronz se podělili Jarda Chlum a Míra Urban.Pozn.: Na článek se vztahují autorská práva a bez dohody s autorem není dovoleno jej kopírovat nebo jinak šířit

download ve formátu PDF
#203 od admin
08/05/2016 18:29:47

 Komentář T. Pivrnce:    Druhý letošní turnaj se opět nesl v rámci pohody, skvělých zážitků a dá se říci i rodinné atmosféře . Úvod proběhl absolutně bezproblémově, jelikož každý z hráčů měl jistotu postupu do dalšího kola. K zásadnímu zlomu došlo až ve 3.kole, "kdy se začal lámat chleba" . Zde se již začalo rýsovat pořadí mládeže, kde si vedoucí pozici upevnil Vojta Vele, který postoupil o kolo dál, než jeho rivalové, kterými tentokrát v boji o medaile byli: Vítek Vele, Kuba Šindelář a Lucinka Urbanová.
  Zlomovým bodem ovšem nastalo semifinále, kdy se v jedné skupině sešlo 5 finalistů z minulého turnaje + další 3 hráči. V druhém semifinále bylo taktéž 8 hráčů, a do finále mělo postoupit 6 nejlepších z obou skupin. Obě semifinále byla neskutečně vyrovnaná, což znamenalo postup osmi hráčů do závěrečné části. S tou si nejlépe poradil Zdeněk Pivrnec, který tímto turnajem procházel s absolutním přehledem, a v boji "dospěláků" porazil "překvapení" letošního ročníku Mirka Hlaváče st. a bronzové manžele Chlumovi a Jardu Veleho. Průběžného vedoucího v celkovém pořadí Milana Beneše provázela od semifinále neskutečná smůla, i přesto si vedení uhájil, avšak společně s J.Velem a Z.Pivrncem.
  Katka Chlumová se finálovou účastí a 3.místem "dotáhla" v kategorii žen na Míšu Šäfrovou, a dvojici se ztrátou jediného bodu dohání Monča Urbanová.
  Poděkování patří všem, jelikož atmosféra při semifinále a finále byla naprosto úžasná, a budeme na ni určitě vzpomínat.
  Další setkání je naplánováno na poslední sobotu v srpnu, a tímto Vás zároveň jménem Bratříkováků zveme na šipkový turnaj v Bratříkově, který proběhne v sobotu 4.června 2016.


Pozn.: Na článek se vztahují autorská práva a bez dohody s autorem není dovoleno jej kopírovat nebo jinak šířit

download ve formátu PDFRychlý skok:


2010 - 2018© by charvic


foto

Oznámení:

Odkazy
Krajský úřad LK
Portál veřejné správy
...::MALÁ SKÁLA::...
Úřední deska MALÁ SKÁLA
Maloskalský ZPRAVODAJ
SDH Mukařov
TcJ SOKOL Mukařov
farma Mukařov
kopaninsky-hrbet.mistecko.cz
Mukařov na WIKIPEDII

CZIN.eu-katalog stránek


Reklama
Vysvětlení
Stránky jsou optimalizovány pro prohlížeč Firefox a v Internet exploreru nebo i jiných prohlížečích nemusí být zobrazeny korektně.


Stránky vznikly pouze proto, že jsem měl pocit že něco takového tu chybí...